Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

BYCZE NASTROJE NA GPW

OBROTY GPW W MARCU
AKCJE MBANKU I PEPCO WEJDĄ DO WIG20

n

Nastroje – po środowych wzrostach znowu słabe, jednak
Aż o 12 punktów procentowych wzrósł odsetek byków na warszawskim parkiecie. Obecnie wynosi on ponad 47%.

Z kolei po ubiegłotygodniowym wzroście negatywnie nastawionych, spadł odsetek niedźwiedzi. Obecnie odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu spadkowego wynosi niewiele bo 39 proc. Co jest odczytem niższym o ponad 5% w porównaniu do ubiegłotygodniowych badań.

O ponad 6%, do niecałych 14% spadł odsetek inwestorów uważających, że giełda wpadnie w trend boczny.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

INNE

Tym razem Europejski Bank Centralny postanowił pozostawić stopy procentowe w eurolandzie na niezmienionym poziomie czyli w przypadku stopy refinansowej na poziomie 4.25% a stopę...

GPW

Wywiad z prezesem Grupy Azoty - ale bez najważniejszych pytań. Rzeczpospolita publikuje dziś odpowiedzi Huberta Kamoli, od niedawna prezesa Grupy Azoty, na pytania głównie...

GPW

Spekulacyjny hit ostatnich tygodni traci 12 procent. Czy to koniec marzeń Tower Investments o wejściu w biznes obronny?