Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

BYCZE NASTROJE DOMINUJĄ NA GPW

OBROTY GPW W MARCU
AKCJE MBANKU I PEPCO WEJDĄ DO WIG20

Byki zdecydowanie dominują i w tym tygodniu na zielonym parkiecie GPW. Jednak trzeba uważać bo euforia na rynkach budzi ze snu coraz więcej niedźwiedzi.

Odsetek inwestorów spodziewających się w ciągu sześciu miesięcy trendu wzrostowego na GPW wzrósł o 0,8 pkt. procentowego i wyniósł w tym tygodniu prawie 64,5%.
Odsetek respondentów oczekujących trendu spadkowego wzrósł o 3 pkt. procentowe do ponad 21% – wynika z cotygodniowego sondażu Indeksu Nastrojów Inwestorów.

Trendu bocznego spodziewa się tylko niespełna 14,5% ankietowanych inwestorów i jest to spadek od zeszłego tygodnia o blisko 4 punkty procentowe.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: