Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KSIĄŻKI O BIZNESIE

ROZMOWA O KSIĄŻCE „BUYER PERSONA” (WIDEO)

Wariaci rządzą domem wariatów – pisał ponad 30 lat temu Allan Cooper, programista i konsultant biznesowy. Wtedy Cooper tłumaczył swoich kolegów, którzy tworzyli programy tak trudne, że użytkownicy ich nienawidzili. Ale czy dzisiaj ta myśl nie towarzyszy przypadkiem przedsiębiorcom próbującym nadążyć za swoimi klientami? I czy w tym nadążaniu pomoże Państwu wyobrażenie sobie zwariowanego klienta w jego najdrobniejszych szczegółach?

Rozmowa z Justyną Kosuniak i Katarzyną Matuszewską-Jagiełło, prowadzącymi agencję Jasny Przekaz, o książce pokazującej czym jest koncepcja Buyer Persona.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ROZMOWA O KSIĄŻCE "BUYER PERSONA" (WIDEO)

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

KSIĄŻKI O BIZNESIE

Pomyślałbym, że zamknięty z powodu pandemii w czterech ścianach, kipiący energią której nie ma jak spożytkować, i sfrustrowany Tomasz Król napisał książkę, w której...

FX

Oglądaj na biznes24.pl wystąpienie prezesa Adama Glapińskiego (15:00).

GPW

Owacją na stojąco pożegnali odchodzącego prezesa PKO BP Zbigniewa Jagiełłę pracownicy centrali banku przy ul. Puławskiej w Warszawie. W ciągu 12 lat Jagiełło przekształcił...

KREDYTY

Być może już dziś PKO BP rozpocznie podpisywanie ugód frankowych - wynika ze słów wiceprezesa banku Rafała Kozłowskiego w telewizji BIZNES24.

%d bloggers like this: