Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

BUDOWLANKA ZYSKOWNA PO PANDEMII

Przedsiębiorstwo budowlane Mirbud odnotowało prawie 50 mln zł zysku netto w pierwszym półroczu 2021 roku. Jest to wynik cztery razy większy niż przed rokiem.

BUDOWLANKA ZYSKOWNA PO PANDEMII

Przychody ze sprzedaży wyniosły 873 mln zł i były prawie dwa razy większe niż na koniec czerwca 2020 roku. Przedsiębiorstwo Mirbud jest wykonawcą odcinków drogowych w całej Polsce a głównymi projektami jest odcinek Autostrady A1 i drogi ekspresowej S5. Głównym klientem przedsiębiorstwa jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, których kontrakty pozwalają zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed wystąpieniem negatywnego zjawiska wahań cenowych.

Poza prowadzeniem działalności drogowej Mirbud jest również wykonawcą hal sportowych i stadionów, a także posiada portfel deweloperski. Firma zakłada, że na koniec tego roku sprzeda 500 mieszkań i odda do 5 obiektów widowiskowo-sportowych.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BUDOWLANKA ZYSKOWNA PO PANDEMII

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Kolejne dobre dane ze Stanów – po środowym odczycie niższej od oczekiwań inflacji CPI otrzymaliśmy dane o malejącej inflacji producenckiej – dały rynkom nadzieje...

POLSKA

W II kwartale bank PNB Paribas Polska niemal podwoił zysk.

POLSKA

Wyniki ASBISU - mimo spadku - okazały się lepsze od oczekiwań.

GPW

Orlen zarabia na gigantycznym wzroście cen paliw. Zyska największego producenta i dystrybutora paliw wyniósł w II kwartale aż 3.7 miliarda złotych.

%d bloggers like this: