Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BANKI

BRYTYJSKI NATWEST ZNIKA Z POLSKI

NATWEST ZNIKA Z POLSKI
London, UK- May 5, 2022:The sign for NatWest Bank in London

Brytyjski bank NatWest znika z Polski. Zwalnia wszystkich 1.6 tys. pracowników.

Jak pisze Reuters, powołując się na rzecznika banku, 45 proc. z obecnej załogi wyląduje na bruku, a 55 proc. zostanie przeniesionych do innych krajów, gdzie zostaną dla nich utworzone równoważne stanowiska.

CZYTAJ TEŻ: CORAZ MNIEJ TOWARÓW TANIEJE

Decyzja o zakończeniu działalności została podjęta po finalizacji projektu, nad którym pracowała część zespołu. Zrealizowany projekt dotyczył weryfikacji tożsamości klientów oraz szczegółowej analizy ich wiarygodności finansowej i zgodności z przepisami. Oprócz jednostki ds. przestępczości, pracownicy w Polsce byli również zatrudnieni w sektorze technologii i finansów.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BRYTYJSKI NATWEST ZNIKA Z POLSKI

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.