Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

TECHNOLOGIA

BRAND24 Z ZYSKIEM ZA 2Q’21

Specjalizująca się w monitoringu marki w Internecie spółka Brand24 odnotowała 120 tys. zł skonsolidowanego zysku netto w II kw. 2021r. wobec 150 mln zł straty rok wcześniej.

BRAND24 Z ZYSKIEM ZA 2Q'21

Jak podała spółka widoczna poprawa wyników to przede wszystkim efekt zwiększenia przychodów ze sprzedaży – prawie 7 mln 400 tys. zł w pierwszych sześciu miesiącach 2021 roku w porównaniu do 6 i pół mln zł rok wcześniej.

Brand24 jest właścicielem autorskiego narzędzia do ochrony reputacji i monitoringu treści w Internecie. Narzędzie sprzedawane jest globalnie w modelu SaaS (ang. Software as a Service). Spółka ma dominującą pozycję na polskim rynku w swojej kategorii produktowej i komercjalizuje narzędzie na rynku globalnym. Od maja tego roku akcje spółki notowane są na głównym rynku warszawskiej giełdy, po przenosinach z alternatywnego rynku notowań NewConnect.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Kolejne dobre dane ze Stanów – po środowym odczycie niższej od oczekiwań inflacji CPI otrzymaliśmy dane o malejącej inflacji producenckiej – dały rynkom nadzieje...

POLSKA

W II kwartale bank PNB Paribas Polska niemal podwoił zysk.

POLSKA

Wyniki ASBISU - mimo spadku - okazały się lepsze od oczekiwań.

GPW

Orlen zarabia na gigantycznym wzroście cen paliw. Zyska największego producenta i dystrybutora paliw wyniósł w II kwartale aż 3.7 miliarda złotych.

%d bloggers like this: