Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

BOSCH PRZENOSI PRODUKCJĘ Z CHIN DO POLSKI

BOSCH PRZENOSI PRODUKCJĘ
BOSCH PRZENOSI PRODUKCJĘ

Koncern ma duże zaufanie do Polski, będziemy tu dalej inwestować, rozwijać istniejące dziedziny i wprowadzać nowe – powiedział PAP Rafał Rudziński, prezes zarządu spółki Robert Bosch i reprezentant Grupy Bosch w Polsce.

BOSCH PRZENOSI PRODUKCJĘ

Rozbudowa fabryki w Mirkowie k. Wrocławia o nowoczesne linie produkcyjne komponentów układów hamulcowych do samochodów elektrycznych i hybrydowych pochłonęła 280 mln zł. Prowadzone są również inwestycje w sektorze AGD. We Wrocławiu powstało Centrum Logistyczne o powierzchni 30 tys. m2 .
Bosch intensywnie rozbudowuje stołeczne Centrum Kompetencji IT, które staje się jednym z kluczowych ośrodków rozwoju oprogramowania i konsultingu IT dla Grupy Bosch w skali światowej.
Docelowo w Centrum znajdzie zatrudnienie 500 programistów.

BOSCH PRZENOSI PRODUKCJĘ Z CHIN DO POLSKI

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aktualnej sytuacji gospodarki niemieckiej rozmawiał Marcin Dobroewolski z BIZNES24 z Matuszem Urbanem, z Oxford Economics.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czego domaga się i czego będzie się domagać Koalicja Na Rzecz Polskiego Drewna, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Szeflerem z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O danych pochodzących z gusu, dotyczących dynamiki produkcji budowlano-montażowej w październiku, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z doktorem Damianem Kaźmierczakiem, głównym ekonomistą Polskiego Związku...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach ZREMB-Chojnice rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 Krzysztofem Kosiorkiem-Sobolewskim, prezesem ZREMB-Chojnice.

%d