Connect with us

Hi, what are you looking for?

FIRMA

BOSCH PRZENOSI PRODUKCJĘ Z CHIN DO POLSKI

Koncern ma duże zaufanie do Polski, będziemy tu dalej inwestować, rozwijać istniejące dziedziny i wprowadzać nowe – powiedział PAP Rafał Rudziński, prezes zarządu spółki Robert Bosch i reprezentant Grupy Bosch w Polsce.
Rozbudowa fabryki w Mirkowie k. Wrocławia o nowoczesne linie produkcyjne komponentów układów hamulcowych do samochodów elektrycznych i hybrydowych pochłonęła 280 mln zł. Prowadzone są również inwestycje w sektorze AGD. We Wrocławiu powstało Centrum Logistyczne o powierzchni 30 tys. m2 .
Bosch intensywnie rozbudowuje stołeczne Centrum Kompetencji IT, które staje się jednym z kluczowych ośrodków rozwoju oprogramowania i konsultingu IT dla Grupy Bosch w skali światowej.
Docelowo w Centrum znajdzie zatrudnienie 500 programistów.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Niemal o jedną czwartą wzrosły w lipcu zamówienia w niemieckim przemyśle w porównaniu do poprzedniego roku.

EUROPA

Niemiecka gospodarka odbija się po pandemii. Jak podał urząd statystyczny Destatis, w czerwcu tego roku zamówienia w przemyśle w Niemczech wystrzeliły w górę i...

ENERGETYKA

Niemiecki koncern Robert Bosch analizuje zamknięcie swojego zakładu w Monachium. Jest to związane z wdrażaną transformacją energetyczną.

OTOCZENIE MAKRO

Przemysł chce zamawiać. Krajowym przemysł napędził silny popyt zagraniczny. Padły nowe rekordy w czerwcowych odczytach z Polskiego sektora wytwórczego.