Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

BOŚ: ZYSK NETTO 6 MLN ZŁ, -33 MLN ZŁ R/R

BOŚ bank zanotował zysk w pierwszym półroczu, który jest mniejszy o 33 miliony złotych od tego wypracowanego w pierwszym półroczu 2020.

BOŚ: ZYSK NETTO 6 MLN ZŁ, -33 MLN ZŁ R/R

BOŚ zanotował marny zysk w wysokości 6 milionów złotych w pierwszym półroczu tego roku. W zeszłym roku w porównywalnym okresie zysk netto wyniósł prawie 40 milionów złotych. To za sprawą zmniejszenia przychodów z tytułu odsetek do 177 milionów złotych, czyli o 12.5%.

Kolejny bank, który w swoich raportach notuje zwiększone przychody z tytułu opłat i prowizji, które wynoszą prawie 70 milionów złotych i są większe o 8 milionów w stosunku do analogicznego okresu zeszłego roku. Bank stawia na finansowanie ekologicznych inwestycji gospodarstw domowych i komercyjnych w postaci farm wiatrowych i fotowoltaicznych.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Amazon pobił oczekiwania rynku. Swoje wyniki za 4 kwartał opublikował również Amazon. Spółka należąca do jednego z najbogatszych ludzi na ziemi miała ponad 149...

USA

Zyski Shell na rekordowym poziomie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O kondycji polskiego przemysłu rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 Małgorzatą Bieniaszewską, prezes MB Pneumatyka i z Piotrem Soroczyńskim z Krajowej Izby Gospodarczej.

USA

Wysoka inflacja w USA i innych rynkach nie przeszkodziła McDonald’s, najbardziej znanej sieci fast food na świecie, w poprawie ubiegłorocznych zysków. W ostatnim kwartale...

%d bloggers like this: