Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

BORYSZEW Z MNIEJSZYM ZYSKIEM

BORYSZEW
źródło: Boryszew

Wyniki za trzeci kwartał opublikował też Boryszew. Spółka poinformowała, że zarobiła na czysto ponad 5 mln zł. Wynik ten jest o ponad 17 mln zł gorszy od tego co Boryszew raportował w trzecim kwartale roku ubiegłego.

CZYTAJ TEŻ: UNIBEP Z NIŻSZYMI PRZYCHODAMI

Również gorsze niż przed rokiem są przychody spółki. Po trzecim kwartale 2022 roku Boryszew raportował ponad 1 miliard 700 mln zł teraz spółka podała wynik gorszy o ponad 400 mln zł.

Po trzech kwartałach grupa Boryszew ma niemal równe 127 mln zł zysku jednostki dominującej i 4 miliardy 488 milionów zł przychodów. W analogicznym okresie 2022 roku zysk netto wynosił 131 mln zł a przychody kształtowały się na poziomie ponad 5 mld zł.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BORYSZEW Z MNIEJSZYM ZYSKIEM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Oczekiwania inflacyjne w USA są najniższe od dwóch lat - wynika z danych opublikowanych przez FED w Nowym Jorku.

PRAWO

Ustawa o Sądzie Najwyższym niekonstytucyjna. To jest ta ustawa, która miała uruchomić środki z Krajowego Planu Odbudowy.

USA

Dziś amerykanie próbowali sprzedać obligacje o wartości 50 mld dolarów. Tom di Galoma współkierujący nowojorską spółką BTIG powiedział MarketWatch, że aukcja poszła źle.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na wypłatę przez PKO BP maksymalnie 1,6 mld zł dywidendy z zysku za rok 2022 r.

%d