Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

WIEDZA

BIZNES24 ONLINE. TĘSKNISZ ZA BIZNES24 W AUCIE, BIURZE I NA SIŁOWNI? TERAZ MOŻESZ OGLĄDAĆ GDZIE CHCESZ

BIZNES24 online – skąd się wziął? Zaczęło się od tego, że widzowie i znajomi pytali nas – czy mogliby słuchać BIZNES24 w drodze do pracy, tak jak się słucha radia? I jak można oglądać BIZNES24 w biurze, jeśli nie mają tam telewizji? Odpowiedź była dość oczywista – streaming internetowy, który właśnie udostępniliśmy naszym widzom. Zapraszamy do odwiedzenia stronie https://biznes24.tv, na której mogą Państwo wykupić dostęp do streamingu.

biznes24 online

Miesięczny dostęp do BIZNES24 online kosztuje 9,99 zł, dostęp roczny – 99,99 zł. Dostęp do streamingu można uzyskać na stronie https://biznes24.tv

BIZNES24 jest stacją biznesową – codziennie przekazujemy widzom informacje, które pomagają rozwijać swój biznes. Dlatego osobom prowadzącym działalność gospodarczą wystawiamy fakturę VAT na zakupiony streaming.

Streaming jest dostępny przez 24 godziny na dobę w trybie real-time. To oznacza, że widzowie mogą na ekranie swojego komputera, tabletu, albo telefonu oglądać wszystko to, co aktualnie widać również na ekranie telewizora. Łącznie z danymi giełdowymi – BIZNES24 jako jedyne medium w Polsce pokazuje bieżące notowania akcji z GPW, bez opóźniania danych o 15 minut.

DLACZEGO BIZNES24 ONLINE?

BIZNES24 to jedyna w Polsce telewizja biznesowa. Zespół BIZNES24, który tworzą zarówno dziennikarze biznesowi z doświadczeniem w m.in. TVN CNBC, TVN24, Polsat News, Radio TOK FM, Radio PiN, Gazecie Wyborczej, Parkiecie, Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu, jak i praktycy biznesu, na co dzień prowadzący własne firmy.

Program BIZNES24 nadawany jest przez siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Składa się przede wszystkim z programów newsowych relacjonujących wszystkie istotne dla przedsiębiorców i inwestorów giełdowych wydarzenia, oraz magazynów poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia biznesu.

Audycje BIZNES24 co miesiąc śledzi 1.9 mln unikalnych widzów, średni dzienny zasięg oscyluje wokół 90 tys. unikalnych widzów (dane z październik i listopad 2021, Nielsen Media Research i Gemius).

BIZNES24 nadaje od marca 2020 roku, a jej program można oglądać m.in. na platformie Canal+, Orange, w sieciach kablowych UPC, Toya, Vectra i in.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

O BIZNES24

W niedzielę 20 marca 2022 roku, jedyna polska telewizja biznesowa - Biznes24 obchodziła drugie urodziny. Rocznica startu zbiega się z szeregiem nowych wydarzeń w...

FIRMA

Kampania Niezwalniam.pl w kontekście rosnącej niepewności biznesowej, ma na celu rzeczywiste wsparcie przedsiębiorstw w elastycznym zarządzaniu zasobami ludzkimi, stawiając w centrum pracownika i długoterminowe...

FIRMA

Jedyna polska telewizja biznesowa, BIZNES24, poszerza tematykę, którą można znaleźć w jej ofercie o franczyzę. Z początkiem listopada debiutuje na antenie stacji nowy program:...

FIRMA

Należący do telekomu AT&T koncern WarnerMedia (w jego skład wchodzą m.in. CNN, HBO i Warner Bros.) oraz Discovery, właściciel m.in. TVN, łącza siły.

%d bloggers like this: