Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

BIZNES OD RANA OD PONIEDZIAŁKU OD 8:00

Biznes Od Rana
BIZNES OD RANA OD PONIEDIZAŁKU O 8:00

BIZNES OD RANA od najbliższego poniedziałku startuje już o 8:00. Zaczynamy od poinformowania widzów o wszystkim, co ważne dla ich biznesu i inwestycji w rozpoczynającym się właśnie dniu.

O 9:00 – jak co dzień – widzowie telewizji BIZNES24 będą mogli na żywo oglądać start handlu na warszawskiej giełdzie i reakcje inwestorów na wszystkie informacje, które napłynęły na rynek od zakończenia poprzedniej sesji giełdowej.

O 10:00 ważne informacje z otoczenia makroekonomicznego biznesu. To moment, w którym Główny Urząd Statystyczny publikuje m.in. dane o inflacji, sprzedaży detalicznej, czy tempie wzrostu PKB. Widzowie BIZNES24 dowiadują się o tym jak wygląda kondycja gospodarki równo z publikacją danych przez GUS.

Poranny zespół BIZNES24 – z wydawczynią programu Martą Lasocką, producentką Karoliną Szmidt i prowadzącym Marcinem Dobrowolskim na czele – zapraszają od poniedziałku już o 8:00.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BIZNES OD RANA OD PONIEDZIAŁKU OD 8:00

BIZNES24 to jedyna w Polsce telewizja biznesowa. Stworzona przez Romana Młodkowskiego, jednego z najbardziej znanych i wiarygodnych dziennikarzy biznesowych w Polsce. Zespół BIZNES24, który tworzą zarówno dziennikarze biznesowi z doświadczeniem w m.in. TVN CNBC, TVN24, Polsat News, Radio TOK FM, Radio PiN, Gazecie Wyborczej, Parkiecie, Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu, jak i praktycy biznesu, na co dzień prowadzący własne firmy.

BIZNES24 online

Program BIZNES24 nadawany jest przez siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Składa się przede wszystkim z programów newsowych relacjonujących wszystkie istotne dla przedsiębiorców i inwestorów giełdowych wydarzenia, oraz magazynów poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia biznesu.

Audycje BIZNES24 co miesiąc śledzi 1.9 mln unikalnych widzów, średni dzienny zasięg oscyluje wokół 90 tys. unikalnych widzów (dane z październik i listopad 2021, Nielsen Media Research i Gemius).

BIZNES24 nadaje od marca 2020 roku, a jej program można oglądać m.in. na platformie Canal+, Orange, w sieciach kablowych UPC, Toya, Vectra i in.

BIZNES24 jak oglądać
BIZNES24 jak oglądać
BIZNES24.TVSTREAMING ONLINE
CANAL+KANAŁ 213
ORANGEKANAŁ 30
UPCKANAŁ 122 / KANAŁ 323
TOYAKANAŁ 28
VECTRAKANAŁ 806
MULTIMEDIAKANAŁ 806
JAMBOXKANAŁ 141
WP PILOTPAKIET BIZNES
PAKIET ROZSZERZONY MAXI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

WIEDZA

Około pół miliarda złotych kosztowała nas afera z Turowem. Czy to dużo? Na pewno. W 1339 roku międzynarodowy Trybunał zasądził od Krzyżaków na rzecz...

%d bloggers like this: