Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BITCOIN

BITCOIN Z NOWYM REKORDEM

Mamy nowy rekord ceny Bitcoina. Na chwilę jego cena wyskoczyła powyżej 70 tysięcy dolarów – dokładnie do 70 tysięcy 170 dolarów.

BITCOIN NAJDROŻSZY
foto: pixabay.com

Wzrost kursu zaczął się dzisiaj niemal równo z rozpoczęciem nowojorskich sesji giełdowych i był prawdopodobnie elementem fali optymizmu, jaka zalała rynki w związku z danymi z rynku pracy, które pokazały wzrost bezrobocia i wolniejszy od spodziewanego przyrost miejsc pracy i w kontekście czwartkowych zeznań Jeroma Powella przed Senatem USA. Szef FED mówił, że obniżki stóp procentowych są prawdopodobne, jeśli dane pokażą, że ryzyko powrotu inflacji zmalało.

Rynek krypto jest jednak bardzo mocno rozchwiany – zaraz po osiągnięciu wcześniejszego historycznego szczytu we wtorek, bitcoin spadł o 10 procent pociągając za sobą inne kryptowaluty. We środę Bitcoin odrobił straty a dziś znów pobił rekord. Po czym znowu spadł do niecałych 68 tysięcy dolarów.

CZYTAJ TEŻ: KNF ZABLOKUJE KRYPTO-KONTA? (ROZMOWA)


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BITCOIN Z NOWYM REKORDEM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...

UNIA EUROPEJSKA

Afera w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, która może spowodować utratę ogromnych środków z unijnej kasy.