Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KRYPTO

BITCOIN PRZEBIŁ 50 TYS. USD

Po weekendzie wszyscy entuzjaści krypto doczekali się wyceny bitcoina powyżej 50 tys. dolarów za token. Pierwszy raz taka wycena za kryptowalutę miała miejsce 17 lutego tego roku.

BITCOIN PRZEBIŁ 50 TYS. USD

Bitcoin wraca na tory wzrostów, porównywalnych z tymi co miały miejsce początkiem 2021. Ten rok jest rekordowym pod względem wzrostów rynkowych cen za tokeny w przypadku większości kryptowalut. Bitcoin po raz 4ty w tym roku przebija wycenę 50 tys. dolarów za sztukę. Od początku roku jest to wzrost o 81%. Obecnie za jednego bitcoina trzeba zapłacić 51 785 dolary.

Na fali wzrostowej jest także druga najwyżej wyceniana kryptowaluta Ethereum, która osiąga wycenę 3940 dolarów za token. Podobnie jak w przypadku Bitcoina, bardzo niewiele brakuje, żeby obie krypto przebiły swoje szczyty osiągane w maju.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

UE

Najwyższa w historii Niemiec okazała się grudniowa inflacja producencka. Wzrost cen notowanych przez producentów przekroczył 24%, poziom nienotowany w prowadzonych od 1949 roku analizach.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.