Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KRYPTO

BITCOIN PRZEBIŁ 50 TYS. USD

Po weekendzie wszyscy entuzjaści krypto doczekali się wyceny bitcoina powyżej 50 tys. dolarów za token. Pierwszy raz taka wycena za kryptowalutę miała miejsce 17 lutego tego roku.

BITCOIN PRZEBIŁ 50 TYS. USD

Bitcoin wraca na tory wzrostów, porównywalnych z tymi co miały miejsce początkiem 2021. Ten rok jest rekordowym pod względem wzrostów rynkowych cen za tokeny w przypadku większości kryptowalut. Bitcoin po raz 4ty w tym roku przebija wycenę 50 tys. dolarów za sztukę. Od początku roku jest to wzrost o 81%. Obecnie za jednego bitcoina trzeba zapłacić 51 785 dolary.

Na fali wzrostowej jest także druga najwyżej wyceniana kryptowaluta Ethereum, która osiąga wycenę 3940 dolarów za token. Podobnie jak w przypadku Bitcoina, bardzo niewiele brakuje, żeby obie krypto przebiły swoje szczyty osiągane w maju.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BITCOIN PRZEBIŁ 50 TYS. USD

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Po weekendowym spadku, nastąpiło odbicie bitcoina, którego kurs wrócił do ponad 20 tysięcy dolarów.

KRYPTO

Bitcoin nurkuje na dwuletnie minima, przez ostatni weekend stracił ponad 13%.

USA

Skradzione bitcoiny warte obecnie aż 3.6 miliarda dolarów odzyskane przez amerykańskie służby federalne. Do aresztu trafiła para 30-stolatków, którzy w sieci prowadzili webinary o...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

%d bloggers like this: