Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KRYPTO

BITCOIN NURKUJE NA DWULETNIE MINIMA

Bitcoin nurkuje na dwuletnie minima, przez ostatni weekend stracił ponad 13%.

BITCOIN NURKUJE NA DWULETNIE MINIMA
Photo: Shutterstock

Kursy kryptowalut gwałtownie spadają. Przez weekend z tego rynku wyparowało ponad 200 miliardów dolarów, a sam bitcoin traci ponad 13%. Jego cena to obecnie nieco ponad 23 500 dolarów.

Na panikę pośród inwestorów, poza złymi danymi zza oceanu mogła mieć wpływ informacja o zawieszeniu wypłat bitcoina z powodów technicznych na największej kryptowalutowej giełdzie Binance. Jak niedawno informował na twitterze prezes tej giełdy, trwają prace nad usunięciem usterki i aktywa użytkowników są bezpieczne. Poza bitcoinem wszystkie inne waluty można wypłacać.

CZYTAJ TEŻ: W USA INFLACJA NAJWYŻSZA OD REAGANA

Następnym kluczowym wsparcie dla ceny bitcoina jest poziom ok 20 tysięcy dolarów, czyli szczyt z poprzedniej bańki z końca 2017 r. Tymczasem najstarsza kryptowaluta, od swojego szczytu z listopada zeszłego roku straciła już ponad 67% swojej wartości.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BITCOIN NURKUJE NA DWULETNIE MINIMA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: