Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ŚWIAT

BITCOIN NAJNIŻEJ OD DWÓCH LAT

Po upadku FTX bitcoin najniżej od dwóch lat.

BITCOIN NAJNIŻEJ
foto: pixabay.com

Bitcoin, najpopularniejsza kryptowaluta świata spadła rano do poziomu 15 tys. 480 dolarów – najniższego poziomu od dwóch lat. To pokłosie upadku jednej z największych giełd kryptowalut FTX.

BITCOIN NAJNIŻEJ
Bitcoin najniżej od dwóch lat.

W efekcie rynek kryptowalut stracił w tym roku ponad 1 bilion 400 mld dolarów a ceny kryptowalut pozostają pod presją, ponieważ inwestorzy obawiają się, że upadek FTX może spowodować utratę zaufania inwestorów do całej branży.

CZYTAJ TEŻ: MOCNE WZROSTY TEN SQUARE GAMES

Jak jesteśmy już przy kryptowalutach mamy też ostrzeżenie – estońska policja i amerykańskie FBI rozbiły szajkę oszustów kryptowalutowych. Ofiary straciły 575 mln dolarów. Oszuści mieli wykorzystywać mechanizm piramidy finansowej w celu wyłudzenia od swoich ofiar ponad pół miliarda dolarów. Następnie wykorzystywali fasadowe przedsiębiorstwa do prania pieniędzy oraz do zakupu nieruchomości i drogich samochodów.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BITCOIN NAJNIŻEJ OD DWÓCH LAT

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: