Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

BIEDRONKI OTWARTE W NIEDZIELĘ? METODA „NA PLACÓWKĘ MEDYCZNĄ”

Biedronki otwarte w niedzielę? Przy okazji zakupów – będzie można w nich sobie poczytać albo się przebadać. Przynajmniej teoretycznie. Patent na obejście zakazu handlu ma polegać na tym, że sklepy będą funkcjonować jako placówki medyczne lub czytelnie.

SKLEPY PODNOSZĄ CENY
SPRZEDAŻ W BIEDRONCE ROŚNIE SZYBCIEJ NIŻ INFLACJA

O tym, że pogłoski o otwarciu Biedronek w niedziele mają być prawdziwe – mówił w Radiu Poznań przewodniczący zakładowej Solidarności Piotr Adamczak.

Do związkowców mają trafiać informacje na temat wytycznych dla kierowników sklepów – z których wynika, że mają planować ludzi do pracy na pierwszą niedzielę sierpnia. W marketach miały się też pojawiać firmy zewnętrzne, które instalowały specjalne łącza w sklepach dla tych „placówek medycznych”.

CZYTAJ TEŻ: INFLACJA W TURCJI PRAWIE 80-PROCENTOWA. A TO JESZCZE NIE KONIEC WZROSTU

Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska nie odpowiedziało na pytania o ewentualne otwarcie sklepów Biedronka we wszystkie niedziele. Jako kluby czytelnika pracują już w niedzielę niektóre sklepy Carreefour.


Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BIEDRONKI OTWARTE W NIEDZIELĘ? METODA "NA PLACÓWKĘ MEDYCZNĄ"

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Grupa Jeronimo Martins, właściciel m.in. sklepów Biedronka, miała w drugim kwartale 173 mln euro zysku netto, to jest niemal 50 mln więcej niż rok...

BIZNES I POLITYKA

To już koniec kupowania chleba, warzyw i piwa na poczcie. We wtorek, 1 lutego, wchodzi w życie uszczelniony zakaz pracu w handlu w niedzielę...

RYNKI

O blisko 13 procent w ujęciu rocznym wzrosła sprzedaż Biedronki liczona w złotych w 4 kwartale podał portugalski właściciel sieci Jeronimo Martins.

FIRMA

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na sieć Kaufland karę w wysokości około 140 milionów zł. To łączna kwota za nieuczciwe wykorzystywanie przewagi kontraktowej...

%d bloggers like this: