Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES I POLITYKA

BIDEN: PUTIN SIĘ POMYLIŁ

Putin się pomylił – grzmiał w swoim nocnym przemówieniu prezydent USA. Joe Biden dużą część tradycyjnego przemówienia o stanie państwa – czyli State of the Union – poświęcił brutalnej inwazji Rosji na Ukrainę.

Myślał, że Zachód i NATO nie zareagują. Myślał, że może nas podzielić w domach, w tej izbie, w naszym narodzie. Myślał, że może nas również podzielić z Europą. Ale Putin się mylił. Byliśmy gotowi. Jesteśmy zjednoczeni, pozostaliśmy zjednoczeni. Przygotowaliśmy się obszernie i starannie. Spędziliśmy miesiące budując koalicję innych miłujących wolność narodów w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce do konfrontacji z Putinem.
A teraz, kiedy Putin działał – wolny świat pociąga go do odpowiedzialności. Wraz z 27 członkami Unii Europejskiej w tym Francją, Niemcami, Włochami, a także z Wielką Brytanią, Kanada, Japonią, Koreą, Australią, Nową Zelandią i nawet Szwajcarią zadajemy ból Rosji i wspieramy obywateli Ukrainy. Putin jest teraz odizolowany od świata bardziej niż kiedykolwiek. – Fragment wypowiedzi Joe Bidena.

CZYTAJ TEŻ: PE PRZYJĄŁ WNIOSEK UKRAINY O AKCES DO UE


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BIDEN: PUTIN SIĘ POMYLIŁ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

Przewodniczący amerykańskiej rezerwy federalnej Jerome Powell potwierdził, że Fed nie zawaha się podnosić stóp, dopóki inflacja nie spadnie.

ŚWIAT

Zdaniem polskiego rządu Komisja Europejska nie może pomagać Rosji w omijaniu sankcji. Chodzi o wytyczne KE budzącą kontrowersje interpretację tego, w jaki sposób kraje...

ŚWIAT

Inflacja CPI w kwietniu w USA wyniosła 8,3% i jest o 0,2 punktu procentowego wyższa od prognoz rynkowych.

ŚWIAT

Dziś o godzinie 14.30 poznamy kwietniowe dane dotyczące inflacji konsumenckiej w USA. Według prognoz wyniesie ona do 8,1% rok do roku.

%d bloggers like this: