Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNOWACJE

BEZOS LECI W KOSMOS

Miliarder Jeff Bezos poleci dziś w kosmiczną wycieczkę własną rakietą suborbitalną. Lot potrwa mniej niż kwadrans. Bezosowi towarzyszyć będą 3 osoby.

BEZOS LECI W KOSMOS

Załoga rakiety New Shepart liczyć będzie 4 osoby – to miliarder i założyciel Amazona Jeff Bezos, jego brat Mark Bezos oraz 82-latnia Wally Fank, która przygotowywała się do lotu kosmicznego, do którego nigdy nie doszło. Czwartą osobą na pokładzie rakiety będzie 18-letni student fizyki Oliver Daemen.

W trakcie lotu na pokładzie nie będzie astronautów, ani innego personelu.

Kolejny lot zaplanowany jest już na przełomie września i października. Jeśli się powiedzie Blue Origin będzie sprzedawać komercyjnie loty komercyjne w przestrzeń kosmiczną

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

O blisko 10 proc. spadają akcje Amazonu po publikacji zaskakującej kwartalnej straty tej największej na świecie firmy e-handlu.

Bez kategorii

Wyniki chmurowej części Amazona znów na pierwszym planie. W biznesie detalicznym jest zdecydowanie gorzej. Ale i tak inwestorzy zareagowali na informacje z Amazona zakupami,...

USA

Google, Facebook, Amazon - trzy firmy, które rządzą światowym e-commerce publikują w tym tygodniu swoje wyniki finansowe.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

%d bloggers like this: