Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

POLSKA

BENZYNA I DIESEL BĘDĄ TAŃSZE W PRZYSZŁYM TYGODNIU

Biuro Reflex prognozuje, że benzyna i diesel będą tańsze w przyszłym tygodniu.

BENZYNA I DIESEL BĘDĄ TAŃSZE
foto: pixabay.com

O 10-20 groszy za litr mogą spaść ceny benzyny i diesla w przyszłym tygodniu, informują analitycy biura Reflex. Skoro tak, ci z państwa, którzy mogą wstrzymać się z tankowaniem samochodu przez weekend, mogą liczyć na nieco niższe ceny po jego zakończeniu.

CZYTAJ TEŻ: CENY AUT SPADNĄ W CIĄGU KILKU MIESIĘCY

Kończy się kolejny tydzień niższych cen paliw na rynku hurtowym. Według analityków, większe obniżki zobaczymy w przypadku oleju napędowego. Według biura Reflex, ceny paliw nie wróca do poziomów sprzed wojny w Ukrainie, ale nie ulega dalszemu pogorszeniu. Obliczenia wskazują, że ceny benzyny 95 i autogazu są 10% wyższe niż przed rokiem, a olej napędowy o 33%.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BENZYNA I DIESEL BĘDĄ TAŃSZE W PRZYSZŁYM TYGODNIU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że cukier jest drogi i dlaczego rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Romanem Kubiakiem, prezesem Pfeifer & Langen Polska, producenta cukru.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że inflacja przekroczyła 17% rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Łukaszem Tarnawą, głównym ekonomistą Boś Banku.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co się stanie po restrukturyzacji Getin Noble Banku i jakie będą tego konsekwencje rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Piotrem Sobolewskim z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może się wydarzyć po zaanektowaniu przez Rosję terenów należących do Ukrainy rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z generałem Leonem Komornickim.

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: