Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

AI

BĘDZIE NOWY ASYSTENT AI AMAZONA

ASYSTENT AI AMAZONA

W tajemnicy przed światem, w biurach Amazona powstaje METIS – chatbot oparty o sztuczną inteligencję, który ma rzucić wyzwanie konkurentom firmy Jeffa Bezosa.

Analitycy z Bank of America obliczyli, że płatna wersja asystenta może przynieść dodatkową sprzedaż o wartości 600 milionów dolarów.

CZYTAJ TEŻ: FRACHT MORSKI DROŻSZY NAWET O 400%

W zeszłym roku Amazon wprowadził „Amazon Q”, generatywnego asystenta opartego na sztucznej inteligencji do użytku korporacyjnego, a w lutym wypuścił Rufusa, nowego asystenta zakupowego AI .

Metis jest już na zaawansowanym etapie i prawdopodobnie zostanie wprowadzony na rynek już we wrześniu. Jednak inwestorów już nie kręci wykorzystanie sztucznej inteligencji. Akcje Amazona straciły prawie dwa procent.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BĘDZIE NOWY ASYSTENT AI AMAZONA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.