Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES I POLITYKA

BARTOSZ DRABIKOWSKI NOWYM WICEPREZESEM PKO BP

Rada Nadzorcza PKO Banku Polskiego powołała Bartosza Drabikowskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu banku.

BARTOSZ DRABIKOWSKI NOWYM WICEPREZESEM PKO BP

Jednocześnie RN odwołała Rafała Kozłowskiego z funkcji wiceprezesa zarządu banku nadzorującego Obszar Finansów i Rachunkowości. Decyzje obowiązują od 15 czerwca 2021 r.

Bartosz Drabikowski w latach 2008-2017 zajmował już stanowisko wiceprezesa zarządu PKO Banku Polskiego nadzorującego Obszar Finansów i Rachunkowości. Przewodniczył także radom nadzorczym spółek z Grupy Kapitałowej Banku: Inteligo Financial Service, eService oraz PKO BP Faktoring.

To już kolejne zmiany w największym polskim banku. 8 czerwca Jan Emeryk Rościszewski zastąpił na stanowisku prezesa PKO BP Zbigniewa Jagiełłę, który był prezesem banku od października 2009 roku. Jagiełło złożył rezygnację w połowie maja, nie podając przyczyn.

CZYTAJ TEŻ: ROŚCISZEWSKI DLA „RZ”: WIĘCEJ POLIS W PKO BP

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

O jedną piątą w porównaniu z poprzednim rokiem wzrósł w pierwszym kwartale zysk netto PKO BP. W pierwszych trzech miesiącach 2022 roku największy rodzimy...

POLSKA

Rząd proponuje obniżkę podatków. Tym razem naprawdę. Ale obniżkę w stosunku do podwyżki, którą m.in. przedsiębiorcom zafundował w ramach Polskiego Ładu.

BIZNES I POLITYKA

PKO BP rusza z wymianą hrywien na złote. Bank ogłosił, że wymiana będzie możliwa od piątku w 52 oddziałach w całej Polsce.

GPW

Bank of America był w styczniu największym "grubasem" na GPW. Tak inwestorzy indywidualni nazywają wielkich graczy, których trochę podziwiają i naśladują, a trochę nie...

%d bloggers like this: