Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES I POLITYKA

BARTOSZ DRABIKOWSKI NOWYM WICEPREZESEM PKO BP

Rada Nadzorcza PKO Banku Polskiego powołała Bartosza Drabikowskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu banku.

Jednocześnie RN odwołała Rafała Kozłowskiego z funkcji wiceprezesa zarządu banku nadzorującego Obszar Finansów i Rachunkowości. Decyzje obowiązują od 15 czerwca 2021 r.

Bartosz Drabikowski w latach 2008-2017 zajmował już stanowisko wiceprezesa zarządu PKO Banku Polskiego nadzorującego Obszar Finansów i Rachunkowości. Przewodniczył także radom nadzorczym spółek z Grupy Kapitałowej Banku: Inteligo Financial Service, eService oraz PKO BP Faktoring.

To już kolejne zmiany w największym polskim banku. 8 czerwca Jan Emeryk Rościszewski zastąpił na stanowisku prezesa PKO BP Zbigniewa Jagiełłę, który był prezesem banku od października 2009 roku. Jagiełło złożył rezygnację w połowie maja, nie podając przyczyn.

CZYTAJ TEŻ: ROŚCISZEWSKI DLA „RZ”: WIĘCEJ POLIS W PKO BP

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Po ubiegłotygodniowej rewolucji w zarządzie PKO BP mamy zmiany w zarządzie kolejnej państwowej spółki notowanej na GPW.

GPW

Iwona Duda - była prezes Alior Banku - już w zarządzie PKO BP. Kilka godzin po złożeniu dymisji przez Jana Emeryka Rościszewskiego Rada Nadzorcza...

GPW

BIZNES24 poznał kulisy złożenia dymisji przez prezesa PKO BP Jana Emeryka Rościszewskiego. Z naszych informacji wynika, że dymisja nie była wymuszona.

GPW

Prezes PKO BP Jan Emeryk Rościszewski odchodzi z banku po zaledwie 4 miesiącach w fotelu prezesa.