Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

SUROWCE

BALTIC PIPE – PRACE PRZYWRÓCONE

Budowa Balic Pipe odblokowana. Duńczycy pozwalają na kontynuację prac budowlanych przy gazociągu – potwierdził duński operator systemu przesyłu prądu i gazu Energinet.

BALTIC PIPE - PRACE PRZYWRÓCONE

Informację potwierdził także na twitterze Minister Klimatu i Środowiska Michał Kurtyka: „dobra wiadomość od naszych duńskich partnerów w sprawie Baltic Pipe. Prace na większości odcinków gazociągu zostają przywrócone. Termin zakończenia prac planowany jest na 1 października 2022 roku, potwierdzony z osiągnięciem maksymalnej przepustowości do końca 2022 roku.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

BIZNES I POLITYKA

Gazociąg Balic Pipe - a dokładnie jego podmorska część dotarła do polskiego lądu - potwierdził operator systemu przesyłowego Gaz- System.

FINANSE OSOBISTE

Jest szansa, że gospodarstwa o najniższych dochodach będą mogły liczyć na ulgi w taryfach na prąd. A przynajmniej taka nadzieje ma rząd. "Pracujemy nad...

FINANSE OSOBISTE

W przyszłym roku - na jesieni - norweski gaz popłynie do Polski gazociągiem Baltic Pipe. Pełną przepustowość gazociąg osiągnie przed końcem 2022 roku- deklaruje...

BIZNES I POLITYKA

Polsko-czeska wizyta w kopalni węgla brunatnego w Turowie. Na zaproszenie ministra klimatu i środowiska Michała Kurtyki kopalnię odwiedzili przedstawiciele strony czeskiej. Spotkanie poprzedziło, mające...