Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

SUROWCE

BALTIC PIPE – PRACE PRZYWRÓCONE

Budowa Balic Pipe odblokowana. Duńczycy pozwalają na kontynuację prac budowlanych przy gazociągu – potwierdził duński operator systemu przesyłu prądu i gazu Energinet.

BALTIC PIPE - PRACE PRZYWRÓCONE

Informację potwierdził także na twitterze Minister Klimatu i Środowiska Michał Kurtyka: „dobra wiadomość od naszych duńskich partnerów w sprawie Baltic Pipe. Prace na większości odcinków gazociągu zostają przywrócone. Termin zakończenia prac planowany jest na 1 października 2022 roku, potwierdzony z osiągnięciem maksymalnej przepustowości do końca 2022 roku.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BALTIC PIPE - PRACE PRZYWRÓCONE

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rurach przesyłających gaz na Bałtyku i nie tylko na Bałtyku rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Martą Szostak, dyrektor Kearney.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy Europa i Polska jest zabezpieczona pod kątem dostaw gazu rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Kamilem Lipińskim, starszym analitykiem PIE.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O strategicznym dla bezpieczeństwa rurociągu Baltic Pipe rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z profesorem Jerzym Buzkiem, byłym premierem, byłym przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, a obecnie...

POLSKA

Dziś symbolicznie uruchomiono przesył gazu przez gazociąg Baltic Pipe. Od 1 października br. popłynie nim do Polski gaz ze złóż na Norweskim Szelfie Kontynentalnym.

%d bloggers like this: