Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

BAKED GAMES DEBIUTUJE NA NEWCONNECT

Baked Games SA jako 18 debiut w tym roku zagości na parkiecie GPW New Connect. Deweloper takich gier jak Prison Simulator i Alaska Gold Fever będzie 367 spółką notowaną na tym rynku.

BAKED GAMES DEBIUTUJE NA NEWCONNECT

Baked Games SA, zostało założone w 2015 roku przez zespół osób, które swoje doświadczenie w gamingu i technologiach zbierali w takich firmach jak Techland i Division48. Zespół studia gamingowego Baked Games składa się z 9 osób.

Głównym akcjonariuszem firmy jest inna spółka z branży gamingowej PlayWay SA, która równocześnie jest wydawcą debiutanta. Uroczystość pierwszego notowania akcji Spółki Baked Games będzie transmitowana za pośrednictwem YouTube na oficjalnym kanale GPW o godz. 11:30.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

BAKED GAMES DEBIUTUJE NA NEWCONNECT

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Spadkowy debiut BeeIN na NewConnect - na 30 minut przed końcem sesji kurs spadł o 38%.

GPW

W miarę udany debiut Biomaximy na głównym parkiecie GPW. Akcje kilka minut po starcie notowań wzrosły o 0.7% w stosunku do kursu odniesienia. Czyli...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Kurs akcji producenta gier Hydra Games spadł na otwarciu w piątkowym debiucie na NewConnect o 46 proc. do 81 zł.To już drugie podejście tego...

%d bloggers like this: