Connect with us

Hi, what are you looking for?

GAMING

BAKED GAMES DEBIUTUJE NA NEWCONNECT

Baked Games SA jako 18 debiut w tym roku zagości na parkiecie GPW New Connect. Deweloper takich gier jak Prison Simulator i Alaska Gold Fever będzie 367 spółką notowaną na tym rynku.

Baked Games SA, zostało założone w 2015 roku przez zespół osób, które swoje doświadczenie w gamingu i technologiach zbierali w takich firmach jak Techland i Division48. Zespół studia gamingowego Baked Games składa się z 9 osób. Głównym akcjonariuszem firmy jest inna spółka z branży gamingowej PlayWay SA, która równocześnie jest wydawcą debiutanta. Uroczystość pierwszego notowania akcji Spółki Baked Games będzie transmitowana za pośrednictwem YouTube na oficjalnym kanale GPW o godz. 11:30.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.