Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

BAKED GAMES DEBIUTUJE NA NEWCONNECT

Baked Games, producent i wydawca gier mobilnych i PC z Grupy PlayWay jutro zadebiutuje na rynku NewConnect.

BAKED GAMES DEBIUTUJE NA NEWCONNECT

To będzie osiemnasty tegoroczny debiut na alternatywnym rynku notowań. Warto zaznaczyć, że na 17 spółek które pojawiły w tym roku na NewConnect aż 13 to przedstawiciele branży gamingowej.

Baked Games działa na rynku od 2015 roku. Strategią studia jest produkcja jednego
nisko lub średnio budżetowego projektu rocznie, o nakładzie w wysokości 300-500 tys. zł za jedną grę. Większościowym akcjonariuszem spółki jest notowana na głównym parkiecie spółka PlayWay.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Kurs akcji producenta gier Hydra Games spadł na otwarciu w piątkowym debiucie na NewConnect o 46 proc. do 81 zł.To już drugie podejście tego...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

POLSKA

Dzisiaj Eco5Tech zadebiutował na NewConnect.