Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

AUTO PARTNER ZAPOWIADA REKORDOWY ROK

AUTO PARTNER
źródło: Auto Partner

Prawie dwa procent zyskuje Auto Partner po prezentacji wyników. W trzecim kwartale spółka zarobiła prawie 66 mln zł. Wynik ten jest nieznacznie lepszy od prognoz.

Z opublikowanych danych wynika, że importer i dystrybutor części do samochodów osobowych i dostawczych w całym trzecim kwartale wypracował przychód w wysokości ponad 956 mln zł. Wynik ten jest prawie o 200 mln zł lepszy od tego co spółka pokazała w analogicznym okresie roku ubiegłego.

CZYTAJ TEŻ: ŚNIEŻKA ZNACZNIE ZWIĘKSZA ZYSK

Po trzech kwartałach Grupa Auto Partner zanotowała prawie 31 proc. wzrost sprzedaży zagranicznej i prawie 30 proc. wzrost sprzedaży krajowej.

Piotr Janta, wiceprezes Auto Partner, powiedział, że w osiągnięciu tych wyników pomogła spółce rosnąca powierzchnia magazynowa oraz intensyfikacja działań na poszczególnych rynkach.

Prezes Auto Partner Piotr Górecki spodziewa się, że ten rok pod względem przychodów będzie rekordowy dla spółki.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

AUTO PARTNER ZAPOWIADA REKORDOWY ROK

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: