Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

MOTORYZACJA

AUTA Z ZAGRANICY DROŻSZE

Średnia cena transportu samochodu z zagranicy do Polski wzrosła w 2023 roku o 14%, wynika z danych serwisu Clicktrans.

JAPOŃSKI HANDEL

Za sprowadzenie samochodu w ubiegłym roku płaciliśmy średnio 2 039 zł (w 2022 roku było to 1 791 zł).
Ceny sprowadzenia auta do Polski wzrosły w niemal na wszystkich popularnych trasach. Największy wzrost cen zanotowała Szwecja i Wielka Brytania – import samochodu z tych krajów wzrósł odpowiednio o 40% i 37%.

Najmniej natomiast wzrosła cena sprowadzenia samochodu z Austrii (o 7%) i Norwegii (o 10%). Wyjątkiem było sprowadzanie aut z Włoch – w 2023 roku transport na tej trasie był średnio 4% tańszy niż w 2022 roku.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

USA

Nvidia znowu to zrobiła. Amerykański producent kart graficznych i półprzewodników wykorzystywanych ostatnio do rozwoju sztucznej inteligencji ponownie przebił rynkowe oczekiwania. Już teraz Nvidia określana...

USA

Nowe wnioski o zasiłek – na te dane jak co tydzień czekają inwestorzy w Stanach. Spodziewane jest 216 tysięcy wniosków. Ale dziś również kilka...