Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

ATENDE Z MNIEJSZYM ZYSKIEM

Atende opublikowało kwartalne wyniki.

ATENDE

Wzrost przychodów, przy utrzymaniu poziomu zysku z ubiegłego roku zaraportowało informatyczne Atende. Na zamknięciu sesji kurs stracił 1%.

Prezes spółki przyznał na konferencji z inwestorami, że widzi odbudowę sprzedaży w segmencie publicznym, grupa stawia też tradycyjnie na sektor finansowy.

CZYTAJ TEŻ: GRUPA SELENA Z DOBRYM KWARTAŁEM

Atende osiągnęło w trzecim kwartale przychody ze sprzedaży na poziomie zbliżonym rdr (40 MLN 300 TYS zł vs. 40 MLN 600 tys. zł), zaś zysk brutto na sprzedaży wyniósł 9 mln zł, co oznacza zmniejszenie o 14 proc.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ATENDE Z MNIEJSZYM ZYSKIEM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: