Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ATENDE ODDA OBSZARY DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKOM ZALEŻNYM

Atende dokona podziału spółki celem wzmocnienia działalności integracyjnej całej grupy. Podział spółki nastąpi poprzez przeniesienie zorganizowanych części przedsiębiorstwa na spółki zależne.

ATENDE ODDA OBSZARY DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKOM ZALEŻNYM

Atende jest polskim dostawcą rozwiązań IT i cyberbezpieczeństwa do firm i instytucji. Dodatkowo oferują infrastrukturę obliczeniową i teleinformatyczną dla systemów Big Data

Zarząd Atende podjął uchwałę, która rozpoczyna wydzielenie części działalności operacyjnych. Nadrzędnym celem tych działań jest wzmocnienie i przyspieszenie rozwoju działalności integracyjnych. Podział spółki nastąpi poprzez przeniesienie zorganizowanych części przedsiębiorstwa na spółki zależne.

Proces wydzielenia działalności operacyjnej planowo ma się zakończyć w II kwartale 2022 roku.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...