Connect with us

Hi, what are you looking for?

GPW

ATENDE ODDA OBSZARY DZIAŁALNOŚCI SPÓŁKOM ZALEŻNYM

Atende dokona podziału spółki celem wzmocnienia działalności integracyjnej całej grupy. Podział spółki nastąpi poprzez przeniesienie zorganizowanych części przedsiębiorstwa na spółki zależne.

Atende jest polskim dostawcą rozwiązań IT i cyberbezpieczeństwa do firm i instytucji. Dodatkowo oferują infrastrukturę obliczeniową i teleinformatyczną dla systemów Big Data

Zarząd Atende podjął uchwałę, która rozpoczyna wydzielenie części działalności operacyjnych. Nadrzędnym celem tych działań jest wzmocnienie i przyspieszenie rozwoju działalności integracyjnych. Podział spółki nastąpi poprzez przeniesienie zorganizowanych części przedsiębiorstwa na spółki zależne.

Proces wydzielenia działalności operacyjnej planowo ma się zakończyć w II kwartale 2022 roku.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

RYNKI

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

GPW

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.