Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

ASBIS LICZY, ŻE 2024 BĘDZIE JAK 2023

Asbis, czyli notowany na warszawskim parkiecie sprzedawca sprzętu IT przewiduje, że w tym roku wypracuje podobne przychody, jak przed rokiem.

ASBIS SŁABIEJ
źródło: Asbis

Zgodnie z tym przychody mają wynieść między 3 mld 100 ml a 3 mld 400 mln dolarów. Wynik ten ma się przełożyć na zysk netto, który po opodatkowaniu zamknie się w przedziale 60 – 64 mln dolarów.

Spółka swoje prognozy opiera na strategii, która zakłada większą koncentrację na produktach związanych z przetwarzaniem danych oraz na elektronice użytkowej, w tym produktach marek własnych, dystrybuowanych poprzez tradycyjne i internetowe sklepy detaliczne oraz małe i średnie firmy.

w ubiegłym roku Asbis wypracował 3 mld 60 mln dolarów przychodów co przełożyło się na 53 mln dolarów zysku netto.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.