Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

ANSWEAR.COM WYEMITUJE DO 1 MLN AKCJI

WZROST PRZYCHODÓW ANSWEAR
źródło: Answear

Answear.com zapowiedział dziś, że zamierza wyemitować do 1 mln nowych akcji. Pozyskane środki spółka chce przeznaczyć na rozwój marki PRM.

Emisja zostanie przeprowadzona z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Zgodnie z propozycją zarządu spółki, akcjonariuszom spółki będzie przysługiwało prawo pierwszeństwa, uprawniające do objęcia akcji w ofercie przed innymi inwestorami, w liczbie umożliwiającej utrzymanie ich udziału w kapitale zakładowym, na poziomie z dnia określonego w uchwale.

Po uzyskaniu akceptacji przez walne zgromadzenie spółki, akcje zostaną zaoferowane wybranym przez zarząd spółki inwestorom w drodze oferty publicznej wyłączonej z obowiązku publikacji prospektu.

O emisji nowych akcji walne spółki ma zdecydować dzień po wyborach parlamentarnych.

ANSWEAR.COM WYEMITUJE DO 1 MLN AKCJI

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d