Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

AMREST NIECO POWYŻEJ OCZEKIWAŃ

AMREST

Lepszymi od oczekiwań rynku pochwalił się giełdowy operator fastfoodów, czyli AmRest.

Grupa miała w drugim kwartale 21,9 mln euro zysku netto wobec 12,4 mln euro zakładanych przez analityków. Rok wcześniej AmRest miała 35,5 mln euro straty.

CZYTAJ TEŻ: WALL STREET CZEKA NA DANE Z RYNKU PRACY

Natomiast przychody AmRestu wyniosły 607 mln euro – minimalnie powyżej konsensusu i 16 proc. więcej niż rok wcześniej.

AmRest jest niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej, Chinach i w wybranych krajach Europy Zachodniej. W Polsce działa na podstawie umów franczyzy takich sieci jak Kentucky Fried Chicken, Pizza Hut, Burger King czy Starbucks. Od 2004 r. akcje spółki notowane są na GPW.

AMREST NIECO POWYŻEJ OCZEKIWAŃ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: