Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

AMICA JEDNAK WYPŁACI DYWIDENDĘ

Amica zaskoczyła dzisiaj rynek informacją, że wypłaci 2 i pół złotego dywidendy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że spółka cały ubiegły rok zakończyła na stracie.

AMICA

Zarząd Amiki rekomenduje przeznaczenie na wypłatę dywidendy ponad 19 mln zł z kapitału zapasowego utworzonego z zysków z lat poprzednich – podała spółka w komunikacie.

Rekomendacja zarządu została pozytywnie zaopiniowana przez radę nadzorczą.
Proponowany dzień dywidendy to 18 czerwca tego roku a dzień wypłaty dywidendy to 25 czerwca.

Michał Rakowski, wiceprezes i Dyrektor finansowy Amiki będzie gościem programu „spółka pod lupą” 14 maja o godzinie 15:45. Serdecznie zapraszam!

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.