Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

AMERYKANIE WYDADZĄ NOWĄ GRĘ BLOOBERA

Znany z produkcji gier z pogranicza horroru krakowski Bloober Team podpisał z amerykańskim potentatem Take-Two Interactive umowę dotyczącą wydania nowej gry polskiej firmy.

AMERYKANIE WYDADZĄ NOWĄ GRĘ BLOOBERA

Bloober Team otrzyma wynagrodzenie typu „advance” po spełnieniu ustalonych kamieni milowych, a także będzie uczestniczyć w zysku z przychodów gry po jej wydaniu. Take-Two będzie odpowiedzialne za działania promocyjne i sprzedażowe nowej gry.

Całkowita wartość umowy związana jest z uprzednim spełnieniem określonych w niej kamieni milowych, jednakże jej maksymalna wartość potencjalnie przekracza wartość kapitałów własnych Bloober Team i będzie mieć istotny wpływ na wyniki finansowe spółki – podała spółka.
Na koniec 2 kwartału kapitały własne spółki sięgały 49 mln zł.

Po tej informacji na początku czwartkowej sesji kurs akcji Bloobera wzrósł o ponad 7 proc.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

ŚWIAT

4 podwyżki stóp procentowych za oceanem prognozuje Goldman Sachs. Pierwsza miałaby nastąpić już w marcu. Powód? Przyspieszająca inflacja, która jest najwyższa od 40 lat...

OTOCZENIE MAKRO

Rekordowe dane dotyczące inflacji konsumenckiej spłynęły zza oceanu. Grudniowy indeks wyniósł 7% i jest najwyższy od czasów prezydentury Ronalda Reagana.

ŚWIAT

Już 3 biliony dolarów warty jest amerykański technologiczny gigant - firma Apple. Wczoraj za jedną akcję płacono ponad 182 dolary a jeszcze rok temu...

COVID

15.5 tysiąca nowych zakażeń koronawirusem - to najświeższe dane z ostatniej doby z resortu zdrowia. Zmarły 794 osoby - to rekord 4 fali pandemii....