Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ŚWIAT

AMAZON W DÓŁ PO WYNIKACH

Po publikacji wyników akcje Amazon w dół o 10%.

AMAZON W DÓŁ

Amazon poszedł drogą Facebooka i stracił dzisiaj 10 procent swojej wartości. To efekt publikacji rozczarowujących wyników i równie gorzkiej prognozy na 4 kwartał.

CZYTAJ TEŻ: REKORDOWE WYNIKI APPLE

Inwestorzy poczuli się zawiedzeni wynikami szczególnie części chmurowej Amazona – czyli Amazon Web Services. W kilku poprzednich kwartałach to właśnie AWS był był koniem pociągowych zysków spółki. Przychody Amazona – które w II kwartale wyniosły 127 miliardów dolarów – nadal w znakomitej większości pochodzą z handlu detalicznego. Amazon jest dziś drugą – po Walmarcie – największą detaliczną spółka świata. Ale w ostatnim roku przestał się do Walmartu zbliżać pod względem wielkości wyników.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

AMAZON W DÓŁ PO WYNIKACH

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: