Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

TECHNOLOGIA

ALTMAN NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM

ALTMAN NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM

Sam Altman szef OpenAI był dziś gościem na Uniwersytecie Warszawskim . Podczas swojego wystąpienia snuł wizję na temat świta w obliczu szybkiego rozwoju sztucznej inteligencji.

Altman porównał sztuczną inteligencję do energii jądrowej, która zapewnia zarówno bezpieczne dla środowiska źródło energii dla ludzi oraz jest niezastąpiona w radioterapii, a jednocześnie jest wykorzystywana do tworzenia broni i syntetycznych patogenów, które „mogą wymknąć się z laboratorium”.

Sam Altman jest amerykańskim inwestorem, współzałożycielem i dyrektorem generalnym firmy OpenAI, która stworzyła ChatGPT.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: