Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

Bez kategorii

ALLEGRO ZNOWU PODNOSI CENY

Zła wiadomość dla kupujących przez internet. Allegro, rodzimy potentat e-handlu po raz kolejny podnosi ceny. Tym razem chodzi o popularną opcję Allegro Smart, która podrożeje jeszcze przed Black Friday, czyli szczytem jesiennych zakupów.

ALLEGRO TRACI

Od 21 listopada roczny abonament Allegro Smart, gwarantujący darmową dostawę zakupionych produktów zdrożeje z obecnych 49 zł do 59 zł i 90 groszy.
Allegro zmienia też minimalną kwotę zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje bezpłatną dostawę: z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru oraz z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: