Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

TECHNOLOGIA

ALLEGRO Z NOWYM KONKURENTEM, W POLSCE POJAWI SIĘ SHOPEE

Kolejny konkurent Allegro rozpocznie działalność w Polsce.

Zaraz po Alibabie i Amazonie wejdzie Singapurski gigant e-commerce Shopee – podaje serwis wiadomościhandlowe.pl. Na razie nie znany jest termin wejścia singapurskiej spółki do Polski.

ALLEGRO Z NOWYM KONKURENTEM, W POLSCE POJAWI SIĘ SHOPEE

Polska jest bardzo atrakcyjnym rynkiem e-commerce o czym świadczy ekspansja na naszym rynku światowych gigantów w tej branży. Shopee to singapurski portal sprzedaży internetowej, który głównie działa na terenie południowo- wschodniej Azji oraz Ameryce południowej. Wiadomościhandlowe.pl podają, że serwis zamierza zaoferować darmową dostawę dla klientów i zerowe opłaty za prowadzenie konta dla sprzedających przez pierwsze pół roku. Shopee osiąga rocznie ponad 10 mld dolarów obrotu co daje mu wejście do czołowej dziesiątki serwisów e-commerce na świecie.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ALLEGRO Z NOWYM KONKURENTEM, W POLSCE POJAWI SIĘ SHOPEE

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Allegro uruchamia usługę fulfillmentu dla sprzedawców. Z punktu widzenia sprzedawców oznacza to, że mogą zlecić Allegro pakowanie i wysyłkę towarów - których sami nigdy...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

%d bloggers like this: