Connect with us

Hi, what are you looking for?

TECHNOLOGIA

ALLEGRO Z NOWYM KONKURENTEM, W POLSCE POJAWI SIĘ SHOPEE

Kolejny konkurent Allegro rozpocznie działalność w Polsce.

Zaraz po Alibabie i Amazonie wejdzie Singapurski gigant e-commerce Shopee – podaje serwis wiadomościhandlowe.pl. Na razie nie znany jest termin wejścia singapurskiej spółki do Polski.

Polska jest bardzo atrakcyjnym rynkiem e-commerce o czym świadczy ekspansja na naszym rynku światowych gigantów w tej branży. Shopee to singapurski portal sprzedaży internetowej, który głównie działa na terenie południowo- wschodniej Azji oraz Ameryce południowej. Wiadomościhandlowe.pl podają, że serwis zamierza zaoferować darmową dostawę dla klientów i zerowe opłaty za prowadzenie konta dla sprzedających przez pierwsze pół roku. Shopee osiąga rocznie ponad 10 mld dolarów obrotu co daje mu wejście do czołowej dziesiątki serwisów e-commerce na Świecie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

RYNKI

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

GPW

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.