Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ALLEGRO PRZEROSŁO OCZEKIWANIA RYNKU

ALLEGRO

Skorygowana EBITDA grupy Allegro w pierwszym kwartale tego roku wzrosła o prawie 15 proc. R/R do 531 mln zł. Analitycy zakładali wynik na poziomie ok 482 milionów zł.

Przychody z działalności w Polsce wzrosły w pierwszym kwartale o blisko 23 proc. r/r do 1 milairda 710 mln zł, a uwzględniając nowo nabyte spółki, wartość ta wzrosła o 67proc. r/r do 2 miliardów 310 milionów zł.

CZYTAJ TEŻ: LEPSZE WYNIKI ASSECO POLAND

Skonsolidowana wartość GMV (czyli łączna wartość sprzedanych towarów w danym okresie), uwzględniająca nabyte spółki czyli Grupę MALL i WE DO, wzrosła o ponad 21 proc. r/r. do 13 miliardów 139 milionów złotych.

Liczba aktywnych kupujących na Allegro wzrosła czwarty kwartał z rzędu, osiągając w pierwszych 3 miesiącach tego poziom ponad 14 mln, zaś średnia wartość GMV na aktywnego kupującego zwiększyła się o prawie 10 proc. r/r do ponad 3500zł.

ALLEGRO PRZEROSŁO OCZEKIWANIA RYNKU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: