Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ALLEGRO ODBIJA SIĘ OD 5-MIESIĘCZNEGO DOŁKA. POMOGŁO PRZEJĘCIE

Allegro odbiło się od pięciomiesięcznego dołka – po informacji o przejęciu spółki X-press Couriers. To startup, który już współpracuje z Allegro i dostarcza przesyłki w dniu zakupu.

ALLEGRO ODBIJA SIĘ OD 5-MIESIĘCZNEGO DOŁKA. POMOGŁO PRZEJĘCIE
Francois Nuyts, CEO Allegro /FOT.: Allegro

Około południa kurs Allegro zyskiwał 8% wobec czwartkowego zamknięcia.
Jak podało Allegro lokalny dostawca usług kurierskich uzupełni ofertę usług One Fulfillment by Allegro oraz zapewni wsparcie w rozwoju sieci własnych automatów paczkowych, co pozwoli na jeszcze szybsze dostawy w największych polskich miastach.
Allegro od dwóch lat współpracuje z firmą X-press Couriers, która oferuje dostawy tego samego dnia w 9 największych aglomeracjach w Polsce oraz pomiędzy nimi. W przeszłości Allegro romansowało biznesowo z Inpostem. Spółka miała nawet prawo pierwokupu akcji największego w Europie operatora paczkomatów. Finalnie jednak nie skorzystał z tej opcji, a Inpost trafił na giełdę w Amsterdamie.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...