Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

AKCJONARIUSZ XTB SPRZEDAJE 10% AKCJI

XTB
źródło: XTB

XX ZW Investment Group, w ramach przyspieszonej budowy księgi popytu chce sprzedać 10 proc. posiadanych akcji XTB co stanowi 7 proc. kapitału zakładowego spółki. Cenę ustalono na poziomie 41 zł za sztukę. Po rozliczeniu transakcji XX ZW Investment Group będzie posiadać niemal równe 51 proc. akcji XTB.

CZYTAJ TEŻ: BANK UBS LEPIEJ OD OCZEKIWAŃ

Akcjonariusz zobowiązał się z zastrzeżeniem standardowo praktykowanych wyjątków, do przestrzegania ograniczenia zbywalności pozostałych posiadanych przez niego po ABB akcji XTB przez okres 180 dni od dnia rozliczenia transakcji.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

AKCJONARIUSZ XTB SPRZEDAJE 10% AKCJI

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...