Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

AKCJE ASMODEV W DÓŁ NA DEBIUCIE NA RYNKU NEWCONNECT

Kolejny spadkowy debiut na warszawskim parkiecie. Kurs akcji producenta gier Asmodev spadł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 33%.

Krakowskie studio jest 30 tegorocznym debiutantem na alternatywnym rynku oraz 379 spółką notowaną na NewConnect.

Jak mówił podczas debiutu Michał Jodłowiec, prezes spółki, spośród 55 spółek gamingowych obecnych na obu rynkach warszawskiej giełdy Asmodev wyróżnia się innością i jest to jedna z dziwniejszych spółek.

Asmodev pracuje obecnie nad kilkoma grami, m.in. „Priest Simulator”.
Spółka zajmuje się także tworzeniem gier na zlecenie. Studio współpracuje z : Gaming Factory, Golden Eggs Studio oraz Glob Games Studio.

Oprócz stałych przychodów uzyskiwanych z tworzenia gier na zlecenie spółka będzie partycypować w zyskach z tytułów, które będą wydane przez wspomniane firmy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

Bez kategorii

Inwestorzy rzucili sie na akcje dzisiejszego debiutanta na rynku NewConnect, firmy One Solution. Nadwyżka popytu jest tak dyża że po godzinie handel wciąż się...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

GPW

Kurs akcji producenta gier Hydra Games spadł na otwarciu w piątkowym debiucie na NewConnect o 46 proc. do 81 zł.To już drugie podejście tego...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.