Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

AKCJE APPLE REKORDOWO DROGIE

AKCJE APPLE REKORDOWO DROGIE

Już na początku dzisiejszych notowań na Wall Street kurs Apple przebił historyczny szczyt z początku 2022 roku. Jedna akcja Appla kosztuje ponad 183 dolary, a cała firma z Cupertino warta jest już ponad 2 biliony 850 mld dolarów.

Wzrost kursu akcji appla napędza długo wyczekiwana konferencja Worldwide Developer’s Conference, która zapowiada wprowadzenie nowego segmentu produktów – zestawów rzeczywistości mieszanej. Jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów będzie headset VR, czyli zestaw do wirtualnej rzeczywistości, który był opracowywany przez firmę kierowaną przez Tima Cooka przez ostatnie lata. Nowe urządzenie które ma kosztować ok 3 tys. dol., może być pierwszą nową linia produktową Apple od czasu Apple Watch.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: