Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

AKCJA SERWISOWA TESLI

Akcja serwisowa Tesli – setki tysięcy aut do naprawy.

AKCJA SERWISOWA TESLI
foto: pexels.com

Amerykański producent samochodów elektrycznych Tesla zamierza wezwać do warsztatów naprawczych aż 363 tys. samochodów wyposażonych w oprogramowanie „Full Self-Driving” (FSD).

Firma z Teksasu zamierza naprawić m.in. system reakcji na ograniczenia prędkości, nieprawidłową jazdę na skrzyżowaniach, czy niezatrzymywanie na znakach stop. Wykryte wady mogą być przyczyną wypadków.

CZYTAJ TEŻ: TŁUSTY CZWARTEK FRANKOWICZÓW

System FSD testuje na drogach publicznych 400 tys. właścicieli Tesli. W opinii Krajowego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (NHTSA) oprogramowanie FSD beta, które pozwala pojazdowi przekraczać ograniczenia prędkości lub przejeżdżać przez skrzyżowania w sposób niezgodny z prawem, zwiększa ryzyko kolizji.

W reakcji na informację o kłopotach z FSD kurs akcji Tesli spadł wczoraj o ponad 5 i pół proc.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

USA

Nvidia znowu to zrobiła. Amerykański producent kart graficznych i półprzewodników wykorzystywanych ostatnio do rozwoju sztucznej inteligencji ponownie przebił rynkowe oczekiwania. Już teraz Nvidia określana...

USA

Nowe wnioski o zasiłek – na te dane jak co tydzień czekają inwestorzy w Stanach. Spodziewane jest 216 tysięcy wniosków. Ale dziś również kilka...