Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

AIR FRANCE:BILET Z CERTYFIKATEM COVIDOWYM

Francuskie linie lotnicze Air France ogłosiły, że umożliwią pasażerom umieszczenie na bilecie informacji o posiadaniu tzw. certyfikatu covidowego. W nim znajdą się informacje o zaszczepieniu, nabyciu odporności po przejściu COVID-19 lub negatywny wynik testu.

AIR FRANCE:BILET Z CERTYFIKATEM COVIDOWYM

Wprowadzenie takiej usługi ma w ocenie AirFrance przyspieszyć przepływ pasażerów na lotniskach. Pasażerowie kilka dni przed wylotem dostaną maile z dokumentacją do uzupełnienia. Ta musi zostać wypełniona i odesłana, a przewoźnik będzie je weryfikował. Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą, na karcie pokładowej pojawi się informacja – Ready to Fly.

Usługa ma być bezpłatna. Dane pasażerów będą przechowywane tymczasowo i zgodnie z wymogami unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) – podkreślił rzecznik Air France.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

AIR FRANCE:BILET Z CERTYFIKATEM COVIDOWYM

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach spółki Amica rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Michałem Rakowskim, wiceprezesem Amica s.a.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak mogą się kształtować ceny certyfikatów emisji dwutlenku węgla oraz o zapowiedzi uruchomienia elektrowni węglowych w Niemczech rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co najbardziej niepokoi polskich przedsiębiorców i co rząd robi aby utrzymać dostawy energii i pomóc w problemie enrgetycznym - rozmawiał Marcin Dobrowolski...

COVID

COVID zabił w ciągu dwóch lat co pięćsetnego człowieka. WHO przedstawiło swoje szacunku ponad dwukrotnie przekraczające oficjalne rządowe dane o zgonach spowodowanych pandemią.

%d bloggers like this: