Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

AION BANK WYSTARTOWAŁ Z OFERTĄ W POLSCE

Twórca Alior Banku Wojciech Sobieraj chce podbić polski rynek bankowy. Jego Aion Bank rozpoczął własnie działalność w Polsce.
Jak deklaruje do końca tego roku Aion chce mieć 30 tys. aktywnych użytkowników.

AION BANK WYSTARTOWAŁ Z OFERTĄ W POLSCE

Na początku bank skupi się na ofercie depozytowej dla klientów indywidualnych, a do końca roku wejdzie w segment pożyczek gotówkowych i przedstawi ofertę dla firm – poinformował PAP Biznes Karol Sadaj, Country Head Aion Banku w Polsce.

Czym nowy gracz chce podbić polski rynek? Bank oferuje korzystnie oprocentowane konta oszczędnościowe, nielimitowany dostęp do inwestowania na całym świecie i płatności w walutach bez spreadu, po kursie międzybankowym.

Aion Bank w marcu 2020 rozpoczął działalność w Belgii. Operuje na terenie Unii Europejskiej na podstawie belgijskiej licencji bankowej. Środki zgromadzone w banku są gwarantowane przez Narodowy Bank Belgii.

AION BANK WYSTARTOWAŁ Z OFERTĄ W POLSCE

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

EUROPA

W grudniu 2022 roku nastąpił spadek produkcji przemysłowej w strefie euro.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O uchylonych kontrowersyjnych przepisach dotyczących pośrednich transakcji rajowych rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Magdaleną Dymkowską, partnerem w Zespole Cen Transferowych w MDDP.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

%d