Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

BIZNES I POLITYKA

GIGANTYCZNE STRATY ROSYJSKICH WOJSK W UKRAINIE

Jeśli z Ukrainy nadchodzą jakieś optymistyczne informacje to te o gigantycznych stratach, które ponosi Rosja na Ukrainie.

STRATY ROSJI NA UKRAINIE
6 TYS. ZABITYCH WG UKRAIŃSKIEGO MINISTERSTWA

Oficjalne dane ukraińskiego ministerstwa obrony mówią o prawie 6 tysiącach zabitych. Internetowa gazeta Kiyv Independent publikuje jednak wstrząsający fragment nagrania z komunikatora WhatsApp.

Mówiąca po rosyjsku kobieta opowiada w nagraniu, że ze 150-osobowego oddziału wysłanego do Ukrainy z położonego niedaleko Nowosybirska miasta Alejsk – przeżyło zaledwie 18 osób. Kobieta szlochając wspomina nazwisko jednego ze swoich zabitych znajomych – Jewgienija Żilina. Dziennikarze Kyiv Independent odnaleźli to nazwisko w wykradzionym przez hakerów z rosyjskiego ministerstwa obrony spisie 120 tys. żołnierzy wysłanych z Rosji na Ukrainę.

CZYTAJ TEŻ: NAJWIĘKSZY BANK ROSJI WART PRAWIE ZERO

Cały tekst mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Kyiv Independent – tam znajdą Państwo również informacje jak można wesprzeć niezależnych dziennikarzy z Ukrainy.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co się dzieje na Dalekim Wschodzie wśród największych sojuszników Władimira Putina rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Bartoszem Ziółkiem, prezesem Amber Global...

BIZNES I POLITYKA

Putin włączy okupowane tereny do Rosji? Putin może już w piątek ogłosić aneksję okupowanych terytoriów- przewiduje brytyjski resort obrony.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może oznaczać ogłoszenie mobilizcji w Rosji rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Janem Piekło, byłym ambasadorem Polski w Ukrainie.

BIZNES I POLITYKA

Orlen chce przejąć rosyjską rafinerię. Niemiecki rząd federalny przystąpił do przejmowania aktywów Rosnieftu na terenie Niemiec. Jednym z jej kluczowych elementów jest rafineria w...

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: