Connect with us

Hi, what are you looking for?

GPW

4 SPÓŁKI, KTÓRE MOGĄ ZASKOCZYĆ DYWIDENDĄ (WIDEO)

Eurocash, Introl, Magnata, Mobruk i Quercus – akcje tych spółek trzeba kupić dziś, żeby załapać się na wypłatę dywidendy za ubiegły rok. W przypadku aż 4 tych spółek stopa dywidendy przekracza 5%. Ale w przypadku wszystkich tych spółek dywidenda jest już w cenie. Ryszard Miodoński, analityk Noble Funds TFI wybrał dla państwa 4 spółki, które jego zdaniem mogą w perspektywie najbliższego roku pozytywnie zaskoczyć dywidendą.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zaczęliśmy od lekkich wzrostów, a później WIG20 cały dzień walczył by wyjść powyżej piątkowego zamknięcia. Nie udało się i ostatecznie indeks największych spółek na...

FIRMA

BUDIMEX w pierwszym półroczu 2021 roku zwiększa zysk netto prawie siedmiokrotnie, przy zmniejszonych przychodach w porównaniu do pierwszego półrocza 2020 roku. W wynikach zawarty...

GAMING

Natural Instinct zwrócił się w jednej trzeciej - po trzech dniach sprzedaży na platformie Steam - informuje Games Operators.

GPW

Po mocnej przecenie na początku i odbiciu w środku tygodnia, cały tydzień główne indeksy na warszawskim parkiecie zamknęły tydzień na minusach.